Opret din egen gratis konto her

Jeg godkender betingelserne

Her er vi


Make newsmail er udviklet, ejes, og driftes af Make Websolutions AS. Vi er store tilhængere af brugervenlighed, derfor gør vi alt vi kan for at Make Newsmail skal tilføje sig ind i rækken af sådan type programmer.

Make Websolutions AS

Ivan Bjørndalsgate 9, Oslo (Norway)
Support: (+45) 46 99 29 95
support@makenewsmail.dk

Stian Fongaard

Manager

stian@makenewsmail.dk

Raymond Bakken

Teknisk support

raymond@makenewsmail.dk

William Øberg

Account manager

william@makenewsmail.dk

Magnus Samuelshaug

Account manager

magnus@makenewsmail.dk

Wahab Chaudry

Account manager

wahab@makenewsmail.dk

Felix Josephson

Account manager

felix@makenewsmail.dk

Martin Leinstein

Account manager

martin@makenewsmail.dk

Torbjørn Tiltnes

Udvikler

torbjorn@makenewsmail.dk

Stian B. Pedersen

Udvikler

stianb@makenewsmail.dk

Raymond Meller

Design

mellerd@makenewsmail.dk

Opret din egen gratis konto her

Jeg godkender betingelserne